Vstupné vyšetrenie

Starostlivosť o váš chrup na našej stomatologickej klinike sa začína bezplatným odborným vstupným vyšetrením.* Jeho súčasťou je aj rozhovor o vašom celkovom zdravotnom stave.

Preventívne prehliadky
U nás bezplatne 2x do roka!

Preventívne prehliadky sú veľmi dôležité, lebo umožňujú v počiatočnom štádiu odhaliť stomatologický problém, ktorý sa môže časom rozvinúť do veľkej bolesti a poškodenia.

Dentálna hygiena
Profesionálne ošetrenie zubov

Pri zákroku vám z jednotlivých zubov odborne, pomocou ultrazvuku a pieskovania odstránime zubný kameň a povlak.

Záchovná stomatológia
Ošetrenie kazov

Pri záchovnej stomatológii ide o ošetrenie a odstránenie jestvujúcich kazov a zabránenie vzniku nových použitím najmodernejších výplňových materiálov.

Estetická stomatológia
Bielenie zubov, fazety

V našich zariadeniach realizujeme viacero postupov a korekcií na skrášlenie vzhľadu zubov. Najvyhľadávanejším zákrokom je bielenie zubov – zosvetlenie aj o niekoľko odtieňov pri zachovaní prirodzeného vzhľadu zubov.

Pedostomatológia
Starostlivosť o detské zúbky

Starostliví rodičia privedú svoje dieťa do stomatologickej ambulancie vo veku približne jedného roka, často aj skôr. Na našej klinike pristupujeme k detskému pacientovi zvlášť citlivo, aby si vytvoril pozitívny vzťah k starostlivosti o zúbky a nespájal si zubného lekára len s bolestivými zásahmi.

Protetická stomatológia
Ošetrenie korunkami

Navrátime vašim zubom stratenú funkčnosť - či ide o vypadnuté, odumreté, alebo zlomené zuby - pomocou koruniek, mostíkov alebo iným zásahom.

Implantológia

Riešenie máme aj pre tých pacientov, ktorí uvažujú o pevnej náhrade chýbajúcich zubov. Sú to implantáty, čo sú vlastne skrutky, ktoré zavedie stomatológ do kosti.

Stomatochirurgia
Extrakcie zubov, resekcie koreňových hrotov

Ak náš odborník zváži, že rôzne záchranné metódy nepomôžu, navrhne extrakciu – problém rieši vytrhnutím postihnutého zuba.

Endodontické ošetrenie
Ošetrenie koreňových kanálikov

Zákrokom vám ošetríme zápalový proces v ústnej dutine. Jeho cieľom je zabrániť prenášaniu baktérií zo zubov ďalej do tela krvou. Neošetrené zápaly môžu spôsobiť viacero nebezpečných systémových ochorení, ktoré si laik ani nespojí s bolesťou zubov.

Parodontológia
Ošetrenie ďasien

Ochorenie ďasien je v súčasnosti veľmi rozšírené a, žiaľ, ľudia mu nevenujú dostatok pozornosti, pacienti prichádzajú do ambulancie často až neskoro. Preto na našej klinike prikladáme tejto časti stomatológie veľký význam.

Premedikácia
Anestézia pacientov

Často sa na našej klinike stretávame s tým, že pacient sa bojí, často až neprimerane – bez ohľadu na náročnosť či bolestivosť zákroku.