Bielenie zubov, fazety

V našich zariadeniach realizujeme viacero postupov a korekcií na skrášlenie vzhľadu zubov. Najvyhľadávanejším zákrokom je bielenie zubov – zosvetlenie aj o niekoľko odtieňov pri zachovaní prirodzeného vzhľadu zubov.

Belšia farba zubov sa dá okrem bielenia docieliť veľmi šetrnou, neinvazívnou estetickou metódou: nalepením faziet na zuby. Fazetky rôznych farebných odtieňov sú niekoľko desatín milimetra tenké škrupinky napodobňujúce sklovinu. Používame ich aj na „maskovanie“ medzier, špicatých zubov, nedorastených zubov a podobne.
Veľa ľudí trápi aj neprirodzené sfarbenie odumretých zubov. Vtedy pristúpime k vnútornému bieleniu: bieliaca látka v podobe gélu sa nanáša do vnútra zuba, hornej časti korunky alebo koreňového kanálika, necháva sa tam 3 až 5 dní a následne sa porovná dosiahnutý farebný odtieň.


NOVINKA-moderná neinvazívna metóda ošetrenia kazov bez vŕtania

Medzi posledné novinky patrí infiltračná technológia zastavenia začiatočného kazu, ktorá je úplne bezbolestná a neinvazívna, pretože je to metóda bez vŕtania, na odstránenie bielych škvŕn na zuboch, ktoré signalizujú odvápnenie skloviny a môžu prerásť do nežiaducich kazov.
Výsledky sú veľmi pozitívne tak u detí, ako aj u dospelých. Pre viac informácií nám zatelefonujte alebo sa objednajte prostredníctvom "rýchlej objednávky" priamo na webe.

Rýchla objednávka